| Product | Wire Rope Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | Rope Netting |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Cable Diameter | 1.6mm |
| Mesh Size | 52mm |
| Material | AISI316 |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Cable Diamete | 1.6mm |
| Mesh Size | 25mm |
| Type | Buckle Type |
| Material | AISI316 |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Cable Diamete | 1.5mm |
| Mesh Size | 25mm |
| Type | Buckle Type |
| Product Name | Rope Mesh Fencing |
|---|---|
| Wire Diameter | 1.2mm |
| Marterial | Stainless Steel 304,316 |
| Color | Bright Silver |
| Mesh Size | 32mm |