| Brand Name: | Yuhan Wiremesh |
| Model Number: | YH-SS-002 |
| MOQ: | 50 quare meters |
| Price: | USD5-20/square meter |
| Payment Terms: | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 1000 square meters per day |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Product | Wire Rope Cable Mesh |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Cable Diameter | 1.6mm |
| Mesh Size | 52mm |
| Length | 15m |
| Width | 6.8m |
| Brand | Yuhan Wiremesh |
| Sample | Free |
| Wire Rope Diameter (D) | Mesh Aperture (M) |
|---|---|
| 7 × 19 (5/32" / 4.0mm) | 3" × 3" |
| 7 × 19 (5/32" / 4.0mm) | 3.6" × 3.6" |
| 7 × 19 (5/32" / 4.0mm) | 4" × 4" |