| Brand Name: | Yuhan Wiremesh |
| Model Number: | YH-SS-006 |
| MOQ: | 50 quare meters |
| Price: | USD5-20/square meter |
| Payment Terms: | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 1000 square meters per day |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Product | Wire Rope Mesh |
| Material | SS 316 |
| Mesh Size | 45mm |
| Cable Diameter | 2.0mm |
| Length | 18m |
| Width | 6m |
| Color | Silver or Black |
| Mesh Shape | Diamond |
| Wire Rope Diameter (D) | Mesh Aperture (M) |
|---|---|
| 7 * 19 (5/32" / 4.0mm) | 3" * 3" |
| 7 * 19 (5/32" / 4.0mm) | 3.6" * 3.6" |
| 7 * 19 (5/32" / 4.0mm) | 4" * 4" |