| Product Type | Rope Mesh |
|---|---|
| Keyword | Wire Rope Mesh |
| Durability | High |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Cable Diameter | 3mm |
| Product Name | Rope Mesh |
|---|---|
| Keyword | Wire Rope Mesh |
| Cable Diameter | 2.4mm |
| Rust Resistance | Yes |
| Color | Silver |
| Product Name | Rope Mesh Fencing |
|---|---|
| Length | Customized |
| Package | Waterproof Paper, Pallet, Etc. |
| Key Word | Wire Rope Mesh |
| Wire Diameter | 2.0mm |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316 Or 304 |
| Cable Wire | 7*19 |
| Wire Diameter | 2 Mm |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | SS Wire Rope Mesh |
| Material | SS304 |
| Delivery Time | Within 7 Days |
| Application | Bridge Protection Mesh Fence |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Rope Mesh |
| Material | SS 316L |
| Cable Wire | 7*19 |
| Color | Silver |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Rope Mesh Zoo Mesh |
| Material | SS304 |
| Delivery Time | Within 10 Days |
| Application | Safety Netting |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Rope Mesh |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | SS Wire Rope Mesh |
| Material | SS316 |
| Delivery Time | Within 7 Days |
| Application | Zoo Protection Mesh Fence |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Rope Mesh |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*7 |
| Material | Stainless Steel 304 |