| Product | Decoration Wire Mesh |
|---|---|
| Keyword | Decoration Mesh |
| Wire Diameter | 2.0mm |
| Charater | Low Maintence |
| Eco-friendly | Yes |
| Product | Decoration Wire Mesh |
|---|---|
| Keyword | Decoration Weaving Wire Mesh |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Color | Bright Metal Color |
| Wire Diameter | Customized |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Rope Mesh Zoo Mesh |
| Material | SS304 |
| Delivery Time | Within 10 Days |
| Application | Safety Netting |
| Product | Balustrade Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | SS Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Wire Diameter | 3mm |
| Mesh Size | 50cm*50cm |
| Product | SS Anti-dropping Rope Mesh |
|---|---|
| Keyword | SS Rope Net |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Wire Diameter | 3mm |
| Mesh Size | 50cm*50cm |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Application | Protection Fence |
| Cable Wire | 7*7 |
| Product | Decoration Wire Mesh |
|---|---|
| Keyword | Decoration Metal Mesh |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Wire Diameter | 1.2mm |
| Mesh Size | 6mm*6mm |
| Product Name | Avairy Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Wire Rope Mesh |
| Delivery Time | Within 15 Days |
| Type | Ferruled Mesh |
| Cable Wire | 7*19 |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Wire Cable Mesh |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*19 |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Product | Stainless Steel Rope Mesh Fence |
|---|---|
| Keyword | SS Rope Mesh Fence |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Wire Diameter | 2.5mm |
| Mesh Size | 50cm*50cm |