| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Rope Mesh |
| Material | SS 304 |
| Cable Wire | 7*7 |
| Color | Green |
| Cable Diameter | 2.4mm |
|---|---|
| Mesh Size | 50mm |
| Width | 8m |
| Key Word | Wire Rope Mesh |
| Usage | Climbing Vines |
| Material | AISI 304 Or 316 |
|---|---|
| Cable Diameter | 3.2mm |
| Mesh Size | 13mm To 100mm |
| Length | 1m To 25m |
| Hole Pattern | Diamond |
| Material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Key Word | Stainless Steel Rope Mesh |
| Cable Diameter | 2.0mm |
| Mesh Size | 55mm |
| Length | 20m |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Wire Cable Mesh |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*19 |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Product | Decoration Wire Mesh |
|---|---|
| Keyword | Decoration Wire Mesh Panels |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Wire Diameter | 3.0mm |
| Packing | Carton, Wooden Case |
| Features | Low Maintenance |
|---|---|
| Product | Balustrade Cable Mesh |
| Keyword | SS Cable Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Wire Diameter | 2.0mm |
| Product | Rope Mesh Fence |
|---|---|
| Keyword | Rope Net Fence |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Wire Diameter | 1.5mm |
| Mesh Size | 50cm*50cm |
| Product | Rope Mesh Fence |
|---|---|
| Keyword | Rope Net Fence |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Wire Diameter | 1.0mm |
| Mesh Size | 50cm*50cm |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Wire Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Cable Wire | 7*7 |
| Color | Black |