| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Wire Rope Mesh |
| Lead Time | Within 10 Days |
| Type | Ferrule Connected |
| Cable Wire | 7*19 |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Wire Rope Mesh |
| Lead Time | Within 10 Days |
| Type | Ferrule Connected |
| Cable Wire | 7*19 |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Rope Mesh |
| Lead Time | 15 Days |
| Type | Knotted Mesh |
| Cable Wire | 7*7 Or 7*19 |
| Product | Balustrade Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | SS Cable Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Wire Diameter | 1.5mm |
| Mesh Size | 30mm*30mm |
| Product | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Keyword | Rope Netting |
| Material | AISI 304 Or 316 |
| Cable Diameter | 2.5mm |
| Mesh Size | 52mm |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | SS Wire Rope Mesh |
| Delivery Time | Within 7 Days |
| Type | Chain Link Mesh |
| Cable Wire | 7*7 |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Rope Mesh |
| Material | SS316 |
| Cable Wire | 7*19 |
| Color | Silver |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Rope Mesh |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*7 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Product | Stainless Steel Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Keyword | Wire Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Wire Diameter | 3mm |
| Mesh Size | 50mm |
| Product | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Keyword | Rope Netting |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Cable Diameter | 1.6MM |
| Mesh Size | 30mm |