| Features | Durable |
|---|---|
| Product | Decoration Wire Mesh |
| Keyword | Decoration Wire Mesh |
| Material | Brass |
| Mesh Size | 120mm*120mm |
| Product Name | Zoo Rope Netting Aviary Wire Mesh |
|---|---|
| Key Words | Aviary Wire Mesh |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*7 |
| Material | Stainless Steel 304 Or 316 |
| Product | Decoration Wire Mesh |
|---|---|
| Keyword | Weaving Wire Mesh |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Color | Silver Or Yellow |
| Wire Diameter | 2.0mm |
| Product | Decoration Wire Mesh |
|---|---|
| Keyword | Weaving Wire Mesh |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Color | Silver Or Yellow |
| Wire Diameter | 1.5mm |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Wire Rope Mesh |
| Lead Time | Within 10 Days |
| Type | Ferrule Connected |
| Cable Wire | 7*19 |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Rope Mesh Zoo Mesh |
| Material | SS304 |
| Delivery Time | Within 15 Days |
| Application | Safety Netting |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | SS Wire Rope Mesh |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*7 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316 Or 304 |
| Cable Wire | 7*19 |
| Wire Diameter | 2 Mm |
| Product Name | Rope Mesh |
|---|---|
| Keyword | Stainless Steel Rope Mesh |
| Material | AISI 304 Or 316 |
| Cable Diameter | 1.6MM |
| Manufacturer | SS Rope Mesh Co., Ltd. |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Wire Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Cable Wire | 7*7 |
| Color | Black |