| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Rope Mesh |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Steel Rope Mesh |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Features | Artistic |
|---|---|
| Product | Decoration Wire Mesh |
| Keyword | Decoration Metal Mesh |
| Material | Brass |
| Mesh Size | 50mm*100mm |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Mesh |
| Material | SS 316L |
| Cable Wire | 7*7 |
| Color | Black |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Wire Rope Mesh |
| Material | SS316 |
| Cable Wire | 7*19 |
| Color | Black |
| Product | Decoration Wire Mesh |
|---|---|
| Keyword | Decoration Mesh Fencing |
| Wire Diameter | 2.5mm |
| Charater | Low Maintence |
| Eco-friendly | Yes |
| Product Name | Aviary Wire Mesh |
|---|---|
| Key Words | SS Wire Rope Mesh |
| Material | SS 316 |
| Delivery Time | Within 15 Days |
| Application | Zoo Protection Mesh Fence |
| Product | Decoration Wire Mesh |
|---|---|
| Keyword | Decoration Interior Mesh |
| Wire Diameter | 3.0mm |
| Charater | Low Maintence |
| Eco-friendly | Yes |
| Product Name | Aviary Wire Mesh |
|---|---|
| Key Words | SS Wire Rope Mesh |
| Material | SS 316 |
| Delivery Time | Within 15 Days |
| Application | Zoo Protection Mesh Fence |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Mesh |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 |