| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Wire Rope Mesh |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Wire Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Cable Wire | 7*7 |
| Color | Black |
| Product | Rope Mesh Fence |
|---|---|
| Keyword | Rope Net Fence |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Wire Diameter | 1.5mm |
| Mesh Size | 50cm*50cm |
| Product | Rope Mesh Fence |
|---|---|
| Keyword | Rope Net Fence |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Wire Diameter | 1.0mm |
| Mesh Size | 50cm*50cm |
| Product | Rope Mesh Fence |
|---|---|
| Keyword | Rope Net Fence |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Wire Diameter | 1.0mm |
| Mesh Size | 50cm*50cm |
| Product | Rope Mesh Fence |
|---|---|
| Keyword | Rope Net Fence |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Wire Diameter | 1.0mm |
| Mesh Size | 50cm*50cm |
| Product | Rope Mesh Fence |
|---|---|
| Keyword | Rope Mesh Fence |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Wire Diameter | 1.0mm |
| Mesh Size | 40cm*40cm |
| Product | Rope Mesh Fence |
|---|---|
| Keyword | Rope Mesh Fence |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Wire Diameter | 1.5mm |
| Mesh Size | 50cm*50cm |
| Product | Balustrade Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | SS Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Wire Diameter | 3mm |
| Mesh Size | 50cm*50cm |
| Wire Diameter | 3.0MM |
|---|---|
| Material | SS304 Or 316 |
| Mesh Size | 55MM |
| Package | Waterproof Paper, Pallet, Etc. |
| Length | 20m |