| Product | Rope Mesh Fence |
|---|---|
| Keyword | Rope Net Fence |
| Wire Diameter | 1.2mm |
| Mesh Size | 33mm*33mm |
| Color | Silver |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Wire Rope Mesh |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*7,7*19 |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Product | Balustrade Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | Stainless Steel Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 304 Or 316 |
| Brand | Yuhan Wiremesh |
| Mesh Type | Ferruled |
| Product Name | Aviary Rope Netting |
|---|---|
| Key World | Aviary Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Mesh Size | 19mm*19mm |
| Cable Diameter | 1.5mm |
| Features | High Strength |
|---|---|
| Product | Balustrade Cable Mesh |
| Keyword | Stainless Steel Cable Rope Mesh |
| Material | SS 316 |
| Brand | Yuhan Wiremesh |
| Product | Balustrade Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | SS Cable Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Wire Diameter | 1.5mm |
| Mesh Size | 30mm*30mm |
| Product Name | Zoo Rope Netting Aviary Wire Mesh |
|---|---|
| Key Words | Aviary Wire Mesh |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*7 |
| Material | Stainless Steel 304 Or 316 |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Cable Rope Mesh |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*7 |
| Material | SS316L |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Cable Net |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*7 Or 7*19 |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Features | Enviromental Friendly |
|---|---|
| Product | Balustrade Cable Mesh |
| Keyword | SS Cable Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 304 Or 316 |
| Brand | Yuhan Wiremesh |