| Product | Stainless Steel Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Keyword | Wire Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Wire Diameter | 2mm |
| Mesh Size | 40mm |
| Product | Stainless Steel Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Keyword | Wire Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Wire Diameter | 3mm |
| Mesh Size | 50mm |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Wire Rope Mesh |
| Material | SS316 |
| Cable Wire | 7*19 |
| Color | Black |
| Product | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Keyword | Rope Netting |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Mesh Size | 10mm-150mm |
| Cable Diameter | 1.2mm-4.0mm |
| Product | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Keyword | Rope Netting |
| Material | AISI 304 Or 316 |
| Cable Diameter | 2.5mm |
| Mesh Size | 52mm |
| Product | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Keyword | Wire Cable Mesh |
| Material | AISI 304 Or 316 |
| Mesh Size | 45mm |
| Cable Diameter | 1.6MM |
| Product | Stainless Steel Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Keyword | Wire Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Wire Diameter | 2mm |
| Mesh Size | 40mm |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Rope Mesh |
| Type | Woven Type |
| Cable Wire | 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Product | Wire Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | Rope Net |
| Material | AISI 304 Or 316 |
| Cable Diameter | 3.0mm |
| Mesh Size | 58mm |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Rope Mesh |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*7 |
| Material | Stainless Steel 304 |