| Product | Decoration Wire Mesh |
|---|---|
| Keyword | Decoration Mesh |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Wire Diameter | 3mm |
| Mesh Size | 20cm*40cm |
| Product | Balustrade Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | SS Cable Mesh |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Wire Diameter | 1.5mm |
| Mesh Size | 40cm*40cm |
| Product Name | Bird Aviary Safety Net |
|---|---|
| Key Words | Bird Aviary Safety Net |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Cable Wire | 7*7 |
| Color | Silver |
| Material | AISI316 |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Cable Diamete | 1.5mm |
| Mesh Size | 25mm |
| Type | Buckle Type |
| Material | AISI 304 |
|---|---|
| Color | Silver,Black, Green, Blue, Yellow, Etc. |
| Opening Shape | Diamond |
| Application | Fencing, Security, Etc. |
| Hole Pattern | Diamond |
| Product Name | Rope Net Fence |
|---|---|
| Size | Customizable |
| Cost | Affordable |
| Design | Rope Net With Metal Frame |
| Color | Silver, Black |
| Material | AISI 304 |
|---|---|
| Opening Shape | Diamond |
| Cable Diameter | 3mm |
| Mesh Size | 75mm |
| Application | Fencing, Security, Etc. |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Rope Mesh |
| Material | SS316L |
| Delivery Time | Within 7 Days |
| Application | Anti-drop Fencing |
| Cost | Affordable |
|---|---|
| Function | Boundary, Security, Decoration |
| Design | Rope Net With Metal Frame |
| Durability | Weather-resistant |
| Size | Customizable |
| Product Name | Aviary Rope Netting |
|---|---|
| Key World | Aviary Rope Net |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Mesh Size | 40mm*40mm |
| Cable Diameter | 2.0mm |