| Product | Balustrade Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | Stainless Steel Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Wire Diameter | 2.5mm |
| Mesh Size | 40cm*40cm |
| Product Name | Aviary Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Aviary Rope Netting Cable Mesh |
| Feature | Flexible, High-Strength |
| Surface | Flat And Bright |
| Lead Time | 15 Days |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Mesh |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Product | Balustrade Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | Cable Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Wire Diameter | 2.5mm |
| Mesh Size | 50cm*40cm |
| Features | Light Weight And Strength |
|---|---|
| Product | Balustrade Cable Mesh |
| Keyword | SS Cable Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Brand | Yuhan Wiremesh |
| Product | Rope Net Fence |
|---|---|
| Keyword | SS Rope Mesh Fence |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Wire Diameter | 2.5mm |
| Mesh Size | 50cm*50cm |
| Product Name | Aviary Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Aviary Rope Mesh |
| Feature | Flexible, Light |
| Surface | No |
| Lead Time | 10 Days |
| Design | Rope Net With Metal Frame |
|---|---|
| Function | Boundary, Security, Decoration |
| Visibility | Semi-transparent |
| Weight | Lightweight |
| Usage | Outdoor,Indoor |
| Product Name | Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Zoo Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Color | Black |
| Wire Diameter | 1.5mm |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | X-tend Rope Mesh |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*7,7*19 |
| Material | Stainless Steel 316L |