| Product | Aviary Rope Netting |
|---|---|
| Material | Stainless Steel 316L |
| Mesh Size | 30mm*30mm |
| Net Size | 1m*5m |
| Color | Black |
| Product Name | Aviary Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Aviary Cable Mesh |
| Feature | Light Weight |
| Surface | PVC Coated |
| Lead Time | 15 Days |
| Product | Balustrade Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | SS Cable Mesh |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Wire Diameter | 2.5mm |
| Mesh Size | 60cm*60cm |
| Product | Decoration Wire Mesh |
|---|---|
| Keyword | Decoration Mesh |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Wire Diameter | 3mm |
| Mesh Size | 20cm*40cm |
| Product | Balustrade Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | SS Cable Mesh |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Wire Diameter | 1.5mm |
| Mesh Size | 40cm*40cm |
| Product Name | Bird Aviary Safety Net |
|---|---|
| Key Words | Bird Aviary Safety Net |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Cable Wire | 7*7 |
| Color | Silver |
| Material | AISI316 |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Cable Diamete | 1.5mm |
| Mesh Size | 25mm |
| Type | Buckle Type |
| Material | AISI 304 |
|---|---|
| Color | Silver,Black, Green, Blue, Yellow, Etc. |
| Opening Shape | Diamond |
| Application | Fencing, Security, Etc. |
| Hole Pattern | Diamond |
| Product Name | Rope Net Fence |
|---|---|
| Size | Customizable |
| Cost | Affordable |
| Design | Rope Net With Metal Frame |
| Color | Silver, Black |
| Material | AISI 304 |
|---|---|
| Opening Shape | Diamond |
| Cable Diameter | 3mm |
| Mesh Size | 75mm |
| Application | Fencing, Security, Etc. |