| Product | Ss Rope Mesh |
|---|---|
| Keyword | Ss Rope Net |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Wire Diameter | 2mm |
| Mesh Size | 45cm*45cm |
| Material | SS 304 |
|---|---|
| Usage | Safty Fence |
| Strength | High |
| Color | Silver |
| Country Of Origin | China |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Wire Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Cable Wire | 7*7 |
| Color | Black |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Application | Protection Fence |
| Cable Wire | 7*7 |
| Color | Bright Silver |
|---|---|
| Product Name | SS Wire Rope Mesh |
| Material | AISI 304 Or 316 |
| Cable Diamete | 2.4MM |
| Square | 200mm,260mm, 280mm, 300mm, Etc |
| Color | Bright Silver |
|---|---|
| Key Word | Wire Rope Mesh |
| Mesh Size | Larger Than 13mm |
| Wire Diameter | 1.2mm - 3.2mm |
| Product Name | Stainless Steel Wire Rope Mesh |
| Product | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Keyword | Rope Netting |
| Material | SS 316 |
| Mesh Size | 45mm |
| Cable Diameter | 2.0mm |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | SS Wire Rope Mesh |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*7 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Rope Mesh |
| Material | SS316 |
| Cable Wire | 7*7 |
| Color | Silver Or Black |
| Product Name | Rope Mesh Fencing |
|---|---|
| Keyword | Wire Rope Mesh |
| Material | SS 316 OR 304 |
| Cable Diameter | 3mm |
| Mesh Size | 10mm-100mm |