| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Cable Wire | 7*7 |
| Color | Black |
| Cable Diameter | 2.4mm |
|---|---|
| Mesh Size | 50mm |
| Width | 8m |
| Key Word | Wire Rope Mesh |
| Usage | Climbing Vines |
| Product Name | Aviary Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Wire Rope Mesh |
| Type | Ferruled Mesh |
| Cable Wire | 7*7 |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Wire Rope Mesh |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*7 Or 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Wire Rope Mesh |
| Delivery Time | Within 15 Days |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*19 |
| Product Name | Rope Mesh |
|---|---|
| Color | Silver |
| Usage | Safety Fence |
| Keyword | Stainless Steel Rope Mesh |
| Cable Diameter | 1.6mm |
| Product | Rope Mesh Fence |
|---|---|
| Keyword | Rope Net Fence |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Wire Diameter | 2.0mm |
| Mesh Size | 50cm*50cm |
| Product Name | Aviary Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Wire Rope Mesh |
| Lead Time | 10 Days |
| Type | Knotted Mesh |
| Cable Wire | 7*19 |
| Product Name | Aviary Rope Net Bag |
|---|---|
| Key Words | Wire Rope Mesh |
| Feature | Light Weight |
| Lead Time | 15 Days |
| Type | Furreled |
| Product | Rope Mesh Fence |
|---|---|
| Keyword | Rope Net Fence |
| Material | Stainless Steel 316 Or 304 |
| Wire Diameter | 1.6mm |
| Mesh Size | 35cm*35cm |