| Product | Balustrade Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | SS Cable Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Wire Diameter | 1.2mm |
| Mesh Size | 25cm*25cm |
| Features | Low Maintenance |
|---|---|
| Product | Balustrade Cable Mesh |
| Keyword | Wire Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316 Or 304 |
| Wire Diameter | 2.0mm |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Wire Rope Mesh |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*7 |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Wire Rope Mesh |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*7 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Product | Balustrade Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | SS Cable Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Wire Diameter | 1.2mm |
| Mesh Size | 25cm*25cm |
| Features | Easy Installition |
|---|---|
| Product | Balustrade Cable Mesh |
| Keyword | Wire Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316 Or 304 |
| Brand | Yuhan Wiremesh |
| Features | Easy Installition |
|---|---|
| Product | Balustrade Cable Mesh |
| Keyword | SS Cable Rope Mesh |
| Panel Size | 2m*10m |
| Color | Silver |
| Product | Balustrade Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | Wire Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Wire Diameter | 1.2mm |
| Mesh Size | 30mm*30mm |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Cable Net |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*7 Or 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Product Name | Aviary Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Wire Rope Mesh Cable Mesh |
| Lead Time | 15 Days |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*7 Or 7*19 |