| Product | Rope Mesh Fence |
|---|---|
| Keyword | Rope Net Fence |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Wire Diameter | 2.0mm |
| Mesh Size | 50cm*50cm |
| Product Name | Aviary Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Wire Rope Mesh |
| Lead Time | 10 Days |
| Type | Knotted Mesh |
| Cable Wire | 7*19 |
| Product Name | Aviary Rope Net Bag |
|---|---|
| Key Words | Wire Rope Mesh |
| Feature | Light Weight |
| Lead Time | 15 Days |
| Type | Furreled |
| Product | Rope Mesh Fence |
|---|---|
| Keyword | Rope Net Fence |
| Material | Stainless Steel 316 Or 304 |
| Wire Diameter | 1.6mm |
| Mesh Size | 35cm*35cm |
| Material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Key Word | Stainless Steel Rope Mesh |
| Cable Diameter | 2.0mm |
| Mesh Size | 52mm |
| Length | 20m |
| Product Name | Rope Mesh Fencing |
|---|---|
| Wire Diameter | 1.2mm |
| Marterial | Stainless Steel 304,316 |
| Color | Bright Silver |
| Mesh Size | 32mm |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Key Words | Cable Wire Rope Mesh |
| Lead Time | 15 Days |
| Type | Knotted Mesh |
| Cable Wire | 7*7 Or 7*19 |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Rope Mesh |
| Type | Ferrule Type |
| Cable Wire | 7*7 |
| Material | Stainless Steel 304 Or 316 |
| Features | Anti-rust |
|---|---|
| Product | Balustrade Cable Mesh |
| Keyword | Cable Rope Mesh |
| Material | SS 316 Or 304 |
| Brand | Yuhan Wiremesh |
| Product Name | Aviary Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Wire Rope Mesh |
| Lead Time | 10 Days |
| Type | Knotted Mesh |
| Cable Wire | 7*19 |