| Product | Aviary Rope Netting |
|---|---|
| Material | Stainless Steel 304 |
| Mesh Size | 25mm*25mm |
| Net Size | Customer's Size |
| Application | Aviary Net |
| Features | Easy Installition |
|---|---|
| Product | Balustrade Cable Mesh |
| Keyword | SS Cable Rope Mesh |
| Panel Size | Follow Your Needs |
| Color | Silver |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Wire Cable Mesh |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Wire Cable Mesh |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*19 |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Features | Enviromental Friendly |
|---|---|
| Product | Balustrade Cable Mesh |
| Keyword | SS Cable Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Brand | Yuhan Wiremesh |
| Product Name | Aviary Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Aviary Cable Mesh Rope Mesh |
| Feature | Light Weight |
| Lead Time | 15 Days |
| Type | Furreled |
| Features | Easy Installition |
|---|---|
| Product | Balustrade Cable Mesh |
| Keyword | SS Cable Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Brand | Yuhan Wiremesh |
| Features | Easy Installition |
|---|---|
| Product | Balustrade Cable Mesh |
| Keyword | SS Cable Rope Mesh |
| Panel Size | What You Need |
| Color | Silver |
| Material | AISI 304 Or 316 |
|---|---|
| Mesh Size | 25mm |
| Cable Diameter | 1.5mm |
| Length | 18m |
| Width | 8m |
| Wire Diameter | 2.0mm |
|---|---|
| Material | AISI 304 Or 316 |
| Mesh Size | 36MM |
| Length | 20m |
| Width | 1m To 8m |